TradeNetwork

Tüm yapılarımızın güvenliğini sağlamak için kuruduğumuz ağımızı kendi yapınız gibi kullana bilir dilerseniz bizim network ağımıza dahil olabilir ve verileri işlememizde yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

TradeNetwork

Trade ağında herkezin kendi veri yönetimi ve para kazanması daha kolay hale getirildi. Şimdi kendi ağın gibi trade ağında kendi ekibini kurabilirsin.
Mobirise Website Builder
Network

Sisteme ister üye olun isterseniz çözüm ortağı olun verilerimizin korunmasında ağ yapılanmamıza yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

Mobirise Website Builder
Yönetim

Kendi ekibinizi kurabilir yapılan işlemlerin mandenciliği ile çözüm ortaklığı hakkında sahip olarak madenci yöneticisi olabilirsiniz.

Mobirise Website Builder


Ekip Yönetimi

Çözüm ortaklarımız için geliştirdiğimiz kendi yönetim alanları ve alt ekipleri ile tüm verilerimizin işlenmesindeki madenciliğimize ortak olabilir ekip olarak kazanabilirsiniz.

Mobirise Website Builder

Demo erişimi ve etkileşimlerinizi görebilmeniz için demo erişimlerimiz ücretsizdir. Aşağıdaki kimlik bilgileri ile giriş sağlayabilirsiniz.

UserName : admin
Password: admin

Demo İçin Tıklayınız

Mobirise Website Builder
Madenci Olmak

İşlemlerimizin güvenliğini ve ağımızın geliştirilmesi için yapmanız gereken tek şey blockchaincard sahibi olmak ve madencilik sertifikası almak sonrası sadece sizin yerinize bulut sunucularımız halletsin.

$99

Mobirise Website Builder
Madenci Ortağı Olmak

Madenci çözüm ortağımız olarak kendi ekibinizi belirleye bilir ve gelirleri ödemeleri ekibiniz arasında siz yönetebilirsiniz.

$999

Hakkımızda

Biz, web 3.0 tabanlı yazılım çözümleri sunan bir teknoloji şirketiyiz. Güçlü bir ekiple çalışarak, sürdürülebilir teknolojiler ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz. Web 3.0 çağında dönüşümünüz için buradayız.

Bizi Takip Edin